Fundusze UE

Adrian Latoszek realizuje projekt: "Rozwój eksportu poprzez promocję marki DAMA Couture na rynkach zagranicznych".

Projekt jest współfinansowany przez Unię Europejską w ramach programu Operacyjny Inteligentny Rozwój i poddziałania 3.3.3 Wsparcie MŚP w promocji marek produktowych – Go to Brand. Za nadzór nad realizacją projektu odpowiada Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości.

Beneficjent: Adrian Latoszek, z siedzibą przy ul. Lebiodowa 13b/1, 04-674 Warszawa

Całkowite wydatki na realizację projektu: 478,800.00 zł
Wartość dofinansowania: 383,040.00 zł

Celem projektu jest wypromowanie marki produktowej DAMA Couture przyczynająć się do promocji Marki Polskiej Gospodarki.

W ramach projektu, beneficjent zaprezentuje produkty marki DAMA Coutury podczas trzech imprez targowo-wystawienniczych, tj. na targach InterBride Düsseldorf (Niemcy), Spozaitalia Collezioni Milan Bridal Week (Włochy)oraz Kyiv Fashion (Ukraina). Ponadto, projekt przewiduje udział w trzech misjach wyjazdowych na targi branżowe w Dubaju (ZEA), Taszkencie (Uzbekistan) oraz Paryżu (Francja) a także zakup materiałów promocyjnych oraz usługi doradczej dotyczącej wejścia na rynek ukraiński, jako rynek perspektywniczny.

Udział w międzynarodowych imprezach targowo-wystawienniczych umożliwi beneficjentowi pozyskanie partnerów zagranicznych, co skutkować będzie internacjonalizacją przedsiębiorstwa, wzrostem eskportu oraz promocją Marki Polskiej Gospodarki na arenie międzynarodowej.

Mierzalne planowane efekty realizacji projektu obejmują zawarcie co najmiej 6 zagranicznych kontraktów handlowych oraz osiągnięcie przychodu z eksportu na poziomie co najmniej 520,000.00 zł w roku 2022.

Newsletter
Chcesz mieć dostęp do prywatnych wyprzedaży i kuponów rabatowych?

Zapisz się do newslettera!
PRZYMIARKI
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium