Szycie miarowe

Czy wiesz, że ponad połowę sukien szyjemy na miarę? a większość klientek widzimy dopiero jak przysyłają nam zdjęciach ze swoich uroczystości?

Wystarczy, że zamiast standardowego rozmiaru (XS-XL) wybierzesz rozmiar „Szycie miarowe” i złożysz zamówienie a my skontaktujemy się z Tobą w sprawie zebrania wymiarów.

Wymiary możemy zebrać sami w naszej pracowni w Warszawie po wcześniejszym umówieniu się (jest to konieczne, bo zazwyczaj spotkania z klientkami mamy godzina w godzinę przez cały dzień) albo możesz je zebrać sama z naszą pomocą, w oparciu o filmik instruktażowy oraz grafiki z opisami (materiały te znajdziesz w zakładce "Jak się mierzyć?" na dole strony oraz na karcie każdego produktu tuż pod rozmiarami, przesyłamy je także po złożeniu zamówienia).

Pamiętaj, że zbieranie wymiarów to nic trudnego. Od paru lat codziennie szyjemy suknie miarowe na podstawie wymiarów zebranych przez klientki i konieczność poprawek rzadko się zdarza (a jeżeli już to głównie wynikają z braku symetrii ciała, którą ciężko samu wychwycić, np. konieczność skrócenia prawego ramiączka z uwagi na to, że przez lata nosimy na tym ramieniu torebkę). Tym, które naprawdę się tego obawiają, polecamy odwiedzić najbliższy punkt krawiecki i poprosić o zebranie wymiarów. Koszt takiej usługi nie powinien przekroczyć 20 zł.

Sami szyjemy nasze suknie, więc proces szycia miarowego nie wymaga w trakcie dodatkowych przymiarek (salony w większości zamawiają większe rozmiary od producentów i dopasowują je na klientkach lub organizują dodatkowe spotkania, żeby uzasadnić wielomiesięczny czas oczekiwania i wysoką cenę).

Suknię przymierzasz, gdy jest gotowa. Jeżeli cokolwiek jest nie tak, jak być powinno to wprowadzamy poprawki tak, aby Twoja suknia była tą wymarzoną!

Suknię możesz odebrać osobiście w naszej pracowni w Warszawie (w takim wypadku, koniecznie napisz to w polu "Uwagi" podczas składania zamówienia) albo możemy ją do Ciebie wysłać ubezpieczonym kurierem tak, żebyś mogła ją spokojnie przymierzyć w domu.

Pamiętaj, że czas realizacji zamówienia jest taki sam dla sukni miarowych oraz sukni w standardowym rozmiarze i wynosi około 8 tygodni w przypadku sukni ślubnych i około 4 tygodni w przypadku pozostałych sukni.

Pamiętaj także, że szycie sukienek online to nie żadna magia, więc poprawki czasem się zdarzają, więc warto zostawić sobie dodatkowo co najmniej 2 tygodnie zapasu tak, abyśmy wszyscy mieli komfort, że mamy czas, aby je spokojnie wprowadzić i upewnić się, że suknia leży idealnie!

Koszt szycia miarowego to +90 zł w przypadku sukni ślubnych i +70 zł w przypadku pozostałych sukni. Cena aktualizuje się automatycznie na stronie po wybraniu rozmiaru „Szycie miarowe” i są w nią wliczone ewentualne poprawki.

W przypadku jakichkolwiek pytań, skontaktuj się z nami!

Czekamy na Ciebie pod nr tel. +48 690-379-340 albo e-mailem: hello@damacouture.pl

Newsletter
Chcesz mieć dostęp do prywatnych wyprzedaży i kuponów rabatowych?

Zapisz się do newslettera!
do góry
{nocache:d2d15af827f64fa4b7b68744a8c89008#0}
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium