Szycie miarowe

Wiesz, że ponad połowę sukien szyjemy na miarę, a większość naszych klientek widzimy dopiero, gdy przesyłają nam zdjęcia ze swoich uroczystości?

I to naprawdę działa! Nie ma się czego bać – przeprowadzimy się przez proces samodzielnego zbierania wymiarów, zadzwonimy, gdy zobaczymy, że jakieś wymiary są błędne (tak, to się da ocenić), a gdy będzie trzeba w gotowej kreacji poprawimy wszystko tak, by suknia idealnie leżała.

Jak wygląda w DAMA Couture proces szycia miarowego?

Zacznijmy od tego, że podczas składania zamówienia nie wybierasz standardowego rozmiaru (XS-XL), a rozmiar: „Szycie miarowe”. Potem my kontaktujemy się z Tobą, by omówić szczegóły.

Masz następnie dwie możliwości zebrania swoich wymiarów. Pierwsza - odwiedzić nas w Warszawie, w pracowni, gdzie zrobimy to za Ciebie. Ważne jednak, żebyś najpierw skontaktowała się z nami i umówiła na takie spotkanie, bo harmonogram spotkań tworzymy zwykle ze znacznym wyprzedzeniem. Drugim, coraz częściej wybieranym sposobem, jest zebranie wymiarów samodzielnie, choć z naszą pomocą. Robisz to w oparciu o dostępny na stronie www, w zakładce „Jak się mierzyć” filmik instruktażowy i grafiki z opisami. Wbrew pozorom – to jest naprawdę proste.

Jeśli mimo wszystko chcesz skorzystać z pomocy, a nie możesz nas odwiedzić, dobrym sposobem jest znalezienie w okolicy pracowni krawieckiej. Tam chętnie to zrobią, co powinno kosztować nie więcej, niż 20 zł.

Dobrą wiadomością jest również to, że suknie szyjemy osobiście w swojej pracowni, dlatego nie są wymagane dodatkowe przymiarki. Zdarza się to często w salonach, w których suknie zazwyczaj zamawiane są od producentów w większych rozmiarach, a następnie dopasowywane na klientkach, co wymaga dodatkowych spotkań. U nas suknię przymierzasz, gdy jest już gotowa. Jeśli konieczne są poprawki – wprowadzamy je tak, by kreacja leżała na Tobie idealnie.

Jeśli suknię chcesz odebrać osobiście, wówczas podczas składania zamówienia, w polu „Uwagi”, wpisz tę informację. Gotową kreację możemy również wysłać Tobie kurierem, a Ty – na spokojnie – przymierzysz ją w domu.

Zastanawiając się nad tym, ile wcześniej zamówić u nas suknię, weź pod uwagę nie tylko nasze terminy (około 12 tygodni dla sukien ślubnych i około 4 tygodni dla pozostałych), ale również ewentualne poprawki, dla których warto przewidzieć minimum 3 kolejne tygodnie.

Pamiętaj też, że w przypadku szycia miarowego do kwoty podstawowej za wybraną suknię doliczamy dodatkowo 90 zł dla sukni ślubnych i 70 zł dla pozostałych, przy czym wliczone są w to poprawki. Cena aktualizuje się automatycznie, po wybraniu rozmiaru „Szycie miarowe”.

W przypadku jakichkolwiek pytań – nie zwlekaj i skontaktuj się z nami!

Czekamy na Twoje pytania pod nr tel. +48 690-379-340. Możesz też do nas napisać na adres: [email protected]

PRZYMIARKI
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium