Rozdział13

Często zadawane pytania.

Masz pytanie?

Napisz do nas hello@damacouture.pl
lub zadzwoń +48 510 055 291

Suknie ślubne

Umów się na spotkanie w naszej pracowni albo udaj się do najbliższego autoryzowanego salonu. Pracujemy z autoryzowanymi salonami w ponad 25 krajach na świecie. Zajrzyj do zakładki Znajdź salon i znajdź salon w swojej okolicy.

Wszystkie sukienki szyjemy w naszej pracowni w Warszawie. Jeżeli w Twojej okolicy nie ma autoryzowane salonu to napisz do nas a my postaramy się pomóc.

Autoryzowane salony nie posiadają zwykle wszystkich modeli z danej kolekcji. Jednakże, mogą czasem zapewnić dostępność niektórych modeli na przymiarki w określonych terminach, stąd warto do nich zadzwonić w tej sprawie.

Pełną kolekcję sukien ślubnych znajdziesz wyłącznie w naszej pracowni sukni ślubnych w Warszawie. Skontaktuj się z nami, aby umówić spotkanie.

Proces wyboru i szycia wymarzonej sukienki na miarę to wyjątkowa chwila dla każdej kobiety, która wymaga osobiste zaangażowania i profesjonalnej porady.

Nie oferujemy zatem możliwości zamówienia sukni ślubnej online, z wyjątkiem modeli, które są do tego specjalnie zaprojektowane i znajdują się w zakładce Tanie suknie ślubne.

Nie gwarantujemy oryginalności sukien ślubnych kupowanych na różnego rodzaju aukcjach w internecie albo na stronach innych niż www.damacouture.pl

Ceny sukni ślubnych są widoczne na naszej stronie internetowej. Ceny te powinny być takie same w każdym autoryzowanym salonie w Polsce.

Jednakże, ceny te podlegają okresowym zmianom, stąd zalecamy, aby skontaktować się z wybranym salonem w celu ich potwierdzenia.

Polityka cenowa zależy od kraju i w większości przypadków zagraniczne salony ustalają swoje ceny w oparciu o lokalne warunki.

Rekomendujemy zamówienie sukni ślubnej od 6 do 9 miesięcy przed uroczystością. Jest to okres, który wystarczy, aby się z niczym nie spieszyć. Okres ten wynika z dostępności materiałów, koronek i całej masy rzeczy, na które nie zawsze mamy wpływ, choć bardzo byśmy chcieli.

Pamiętaj, że Twoja suknia ślubna powinna być starannie uszyta i idealnie dopasowana. Przed ślubem każda z nas ma wystarczająco wiele powodów do stresu, aby nie martwić się o suknie ślubną. Niech proces szycia będzie dla Ciebie przyjemnością.

W sytuacjach awaryjnych prosimy o kontakt telefoniczny, postaramy się uratować z opresji każdą Pannę Młodą.

Przygotowujemy jedną kolekcję w sezonie. Prezentacja kolekcji odbywa się na targach mody ślubnej, które odbywają się na naszych kluczowych rynkach (np. w Niemczech czy Hiszpanii). W Polsce suknie ślubne są dostępne na przymiarach od września.

Pojawienie się sukien ślubnych na przymiarkach poprzedzone jest prezentacją kolekcji na naszej stronie internetowej i na profilach społecznościowych.

Nie, wszystkie suknie ślubne DAMA Couture są szyte w naszej pracowni w Warszawie.

Aukcje na AliExpress są tworzone na podstawie zdjęć ukradzionych z platform takich jak Pinterest i ten problem dotyczy większości projektantów, których zdjęcia cieszą się popularnością w internecie.

Walczymy z tym prawnie od wielu lat i regularnie udaje nam się zdejmować takie aukcje i ban-ować konta nieuczciwych sprzedawców, ale na ich miejsce za jakiś czas pojawiają się nowe z innymi zdjęciami. To walka z wiatrakami.

Nie wiemy co do Ciebie przyjdzie, jak kupisz suknię ślubną DAMA Couture na AliExpress za 200 zł, ale podziel się zdjęciami – sami jesteśmy ciekawi!

Tak, zdjęcia z uroczystości to jest coś co napędza nas do działania i sprawia, że to co robimy ma sens.

Prześlij nam proszę zdjęcia oraz informacje na temat fotografa na hello@damacouture.pl a my postaramy się je opublikować we właściwym czasie.

Sukienki

Sukienki wysyłamy w każdy dzień roboczy, stąd od momentu zamówienia do momentu dostawy na terenie Polski nie powinno upłynąć więcej niż 3-4 dni.

Tak, zamówienie możesz zwrócić w ciągu 14 dni od dnia odebrania przesyłki.

By dokonać zwrotu wypełnij formularz, który znajdziesz w pudełku. Odeślij go wraz z zamówieniem na adres podany w zakładce Zwroty.

Zwrotu dokonujemy w ciągu 14 dni od dnia otrzymania przesyłki zwrotnej na podstawie eko-paragonu w naszym systemie.

Wymiany realizujemy poprzez zwrot i zamówienie właściwej sukni.

Jeżeli wybrałaś pobranie jako metodę płatności i nie odebrałaś przesyłki to wróci ona do nas i zostanie automatycznie uznana za zwrot.

Zależy nam, żebyś była zadowolona ze swojego zakupu. Dlatego, jeżeli cokolwiek nie jest tak z Twoim zamówieniem to napisz do nas na hello@damacouture.pl a my niezwłocznie skontaktujemy się z Tobą w tej sprawie.

Jeżeli rozmiar, który Cię interesuje nie jest dostępny to kliknij „Powiadom” i podaj swój adres e-mail tak, aby otrzymać automatyczne powiadomienie, gdy się pojawi.

Niedostępność rozmiaru może wynikać z wielu czynników, w szczególności dostępności materiałów, koronek i całej masy rzeczy, na które nie zawsze mamy wpływ, choć bardzo byśmy chcieli. Dlatego ciężko jest nam z góry przewidzieć, że kiedy dany model zostanie doszyty.

Staramy się, aby nasze sukienki odpowiadały klasycznej damskiej rozmiarówce. W obecnej dobie odzieży z sieciówek może to oznaczać, że właściwy rozmiar sukienki będzie mniejszy niż rozciągliwy, oversize-owy t-shirt, który ostatnio mierzyłaś w sieciówce.

Dlatego sugerujemy, aby sprawdzić swoje wymiary z naszą Tabelą rozmiarów.

Jeżeli nadal nie jesteś pewna albo Twoje wymiary wypadają pomiędzy rozmiarami to śmiało skontaktuj się z nami a my chętnie podpowiemy, jak zebrać miarę albo jaki rozmiar będzie właściwy w Twoim przypadku.

Tak, wysyłamy do większości krajów na świecie. Koszt dostawy różni się w zależności od kraju i zostanie automatycznie obliczony po podaniu danych dostawy.

W celu płatności w innej walucie (np. EUR) użyj właściwej wersji językowej strony.

Masz pytanie?

Napisz do nas hello@damacouture.pl
lub zadzwoń +48 510 055 291