Rozdział05

Kim jest DAMA?

Oryginalne sukienki ręcznie szyte przez artystów w swoim fachu dla niezależnych, wymagających i wartościowych kobiet.
Kobieca suknia ślubna w stylu boho na ramiączkach z bolerkiem i koronkowym trenem z pracowni sukien ślubnych Dama Coture (zdjęcie przód)

Cenimy niezależność.

Znasz siebie i swoją wartość. Ciekawi Cię świat. Sięgasz ku niemu z otwartą głową. Kreujesz swoją rzeczywistość, inspirujesz. Szukasz nowych dróg, omijasz utarte szlaki. Kierujesz się sercem. Jesteś niezależna, wymagająca i wartościowa.

Romantyczna suknia ślubna z doczepianymi rękawami oraz bogato zdobionym gorsetem i spódnicą z koronki francuskiej z pracowni sukien ślubnych Dama Couture (zdjęcie bok)

Jesteś dla nas najważniejsza.

Twoje potrzeby są naszym celem i inspiracją. Bez względu na to kim jesteś, zasługujesz, aby być szczęśliwą. Należy Ci się to, co najlepsze. Jesteś warta tego, żebyśmy poświęcili czas i wysiłek, by uszyć dla Ciebie suknię marzeń.

Boho suknia ślubna w stylu syrenki ozdobiona orientalna koronką z długimi, rozszerzanymi rękawami oraz spódnicą z trenem i rozporkiem z pracowni sukien ślubnych Dama Couture (zdjęcie przód)

Kreatywność i jakość.

Masz otwarty umysł, cenisz kunszt i jakość. Rozpoznajesz je od razu. Masz swoje zdanie i nie idziesz na kompromisy. Wiemy to, dlatego każdej sukience poświęcamy tyle uwagi, ile trzeba, aby była doskonała.