Suknie ślubne Warszawa.

Nie sądzisz, że w dzisiejszych, zabieganych czasach kupno sukni ślubnej powinno być proste i przyjemne? I to niezależnie od Twojego stylu, status społecznego czy rozmiaru? My tak. Właśnie dlatego założyliśmy naszą pracownię i salon sukien ślubnych w Warszawie.

Czym różni się ona od popularnych warszawskich salonów przy głównych ulicach? Zobaczysz sama, ale my udowadniamy, że:

Szukając swojej wymarzonej sukni ślubnej w Warszawie nie jesteś skazana na sztampowe suknie ślubne albo przepłacanie za zagraniczną metkę. Nie musisz się też zastanawiać, ile to będzie kosztować, bo wszystkie ceny są podane na stronie.

Wiemy, że marzysz o sukni ślubnej, w której będziesz błyszczeć pozostając sobą. Uszytej zgodnie ze światowymi trendami rękami artystów w swoim fachu. Nie w fabryce za oceanem, tylko w lokalnej, artystycznej pracowni sukni ślubnych w Warszawie.

Na przymiarki możemy się umówić nawet w weekendy lub wieczorami tak, żebyś nie musiała zwalniać się z pracy.

Suknie ślubne Warszawa – salon czy pracownia DAMA Couture?

Czas ucieka, a Ty zastanawiasz się gdzie kupić suknię ślubną w Warszawie? To przede wszystkim zależy od tego na czym Ci naprawdę zależy.

Chcesz się dobrze bawić na swoim weselu i cenisz swobodę ruchu? Wybierz pracownię taką, jak nasza, która uszyje suknię od podstaw, pod Twoje wymiary, a nie salon ślubny, który zamówi suknię od zagranicznego producenta w standardowym rozmiarze i przerobi tak, by na Ciebie jako tako pasowała. Komfort ma znaczenie.

Chcesz, żeby ktoś, po ludzku i serdecznie Ci doradził? Wybierz pracownię taką jak nasza, w której przymiarki prowadzi stylistka. Stylistka, której zależy jedynie, żebyś była zadowolona z tego jak wyglądasz i jak się czujesz (bo nie otrzymuje prowizji za sprzedaż sukni lub podobnych benefitów od producentów).

Cenisz indywidualizm? Wybierz pracownię taką, jak nasza, w której szyjemy jedynie własne, autorskie projekty, choć możemy je modyfikować tak, by Twoja suknia była tą jedyną. Nie kopiujemy wzorów innych projektantów. Masz dzięki temu pewność, że nie zobaczysz w internecie tysięcy Panień Młodych w takiej samej sukni, jak Twoja.

Widziałaś fajne zdjęcia na pintereście, ale nie czujesz, że wydawanie 12 tysięcy na sukienkę ślubną, którą włożysz dwa razy to rozsądny pomysł? Wybierz pracownię, taką jak nasza! Prowadzoną przez ludzi, którzy niedawno byli w Twoim wieku i przeżywali wszystko co Ty przeżywasz teraz. Jesteśmy normalni i chcemy być znani z tego, że szyjemy piękne sukienki ślubne w Warszawie, których cena nie zwala z nóg, a nie z tego która celebrytka je na siebie włożyła.

A więc czy tanie suknie ślubne w Warszawie to pusty frazes? Przeczytaj opinie naszych dam i sprawdź sama.

Pamiętaj, że nie mamy sklepu stacjonarnego z sukienkami w Warszawie, tylko atelier krawieckie, dlatego organizujemy tylko spotkania indywidualne, aby się umówić skontakuj się z nami!

Chronicznie brakuje Ci czasu, albo nie możesz pozwolić sobie, żeby przyjechać po sukienkę ślubną do Polski? Nie martw się, bo nasze sukienki znajdziesz w autoryzowanych salonach w Polsce i na świecie. Informacje znajdziesz w zakładce "Znajdź salon".

Gdzie kupić suknie ślubną w Warszawie

Suknie ślubną można kupić w wielu salonach w Warszawie, ale my najbardziej polecamy uszycie swojej sukni w wyspecjalizowanej pracowni sukien, np. DAMA Couture. Takie suknie są szyte w Polsce przez doświadczone krawcowe. Dlatego nie musisz na nie czekać na sukienkę z wieszaka i płacić milionów monet za logo rozreklamowanego, zagranicznego projektanta. Możesz po prostu uszyć od podstaw swoją wymarzoną suknię, która niczym nie będzie odstawała od parokrotnie droższych sukienek!

Ile kosztuje suknia ślubna w Warszawie?

Uszycie sukni ślubnej w Warszawie kosztuje zwykle od 6000 zł, ale w pracowni sukni DAMA Couture z Warszawy znajdziesz także wiele propozycji tańszych propozycji, które wcale nie odbiegają jakością i starannością szycia od sukienek drogich zagranicznych projektantów. Pamiętaj, że ceny sukien ślubnych zależą w praktyce od polityki cenowej i kraju pochodzenia danego projektanta a nie użytych materiałów lub koronek.

Jaki jest czas oczekiwania na suknię ślubną w Warszawie?

Czas oczekiwania na suknię ślubną w salonach to często 6 do 9 miesięcy, ale wyspecjalizowane pracownie sukni takie jak DAMA Couture mogą sobie pozwolić na zarezerwowanie krótszego okresu, który często nie przekracza 4 miesięcy. Oczywiście do tego dochodzi okres oczekiwania na przymiarki oraz okres sprawdzania czy suknia leży idealnie, dlatego warto zacząć szukać sukni ślubnej na co najmniej 6 miesięcy przed planowaną datą uroczystości.

Jak umówić się na przymiarkę sukni ślubnych w Warszawie?

Do większości salonów można umówić się telefonicznie, ale umówienie się na pierwsze przymiarki sukni ślubnych w najbardziej obleganych pracowniach sukni w Warszawie zwykle wymaga wysłania maila z podstawowymi informacjami. W celu umówienia się na spotkanie w pracowni sukni DAMA Couture w Warszawie napisz na: dniotwarte@damacouture.pl odpowiadając na poniższe pytania:

1) Kiedy przypada uroczystość (tak, abyśmy mogli zaplanować spotkanie i ewentualne przymiarki odpowiednio wcześniej);

2) Jakie modele sukien ślubnych Cię interesują (abyśmy mogli upewnić się, że będziemy je mieli w naszym showroomie tego dnia);

3) Jaki rozmiar zwykle nosisz (nie możemy zagwarantować, że suknia pokazowa będzie dokładnie w tym samym rozmiarze, ale chcielibyśmy móc w takiej sytuacji dopasować najbliższy rozmiar referencyjny); oraz

4) Podaj nam również swój nr telefonu. Po otrzymaniu wiadomości e-mail, zadzwonimy i wspólnie znajdziemy dogodny termin.

Dlaczego przymiarki sukien ślubnych w DAMA Couture w Warszawie to dobry wybór?

Wierzymy, że każda kobieta zasługuje na bajkową suknię ślubną niezależnie jej stylu, status społecznego czy rozmiaru.

Wiemy, że marzysz o bajkowej sukni ślubnej, w której będziesz błyszczeć pozostając sobą. Uszytej zgodnie z ponadczasowymi trendami i rękami artystów w swoim fachu.

W DAMA Couture znajdziesz wyszukane kreacje, na które możesz sobie pozwolić, a do tego opiekę i profesjonalne wsparcie na każdym etapie.

Jeżeli nie możesz do nas przyjechać to też się nie przejmuj. Przeczytaj opinie naszych dam na fan page'u i sprawdź najbliższy autoryzowany salon w zakładce "Znajdź salon".