Rozdział16

Kariera.

Zgłoszenia wyłącznie na:
rekrutacja@damacouture.pl

Rekrutacje prowadzimy zwykle na wielu platformach, stąd nie jesteśmy w stanie odpowiedzieć na każde zgłoszenie. Przepraszamy!

Stylistka ślubna

Czy Twoja super moc to obsługa klienta?

Lubisz branżę ślubną?

Masz zmysł estetyczny?

Umiesz doradzić?

Jeżeli tak, to właśnie kogoś takiego szukamy :)

Co robimy?

Szyjemy suknie ślubne i sprzedajemy w naszym salonie firmowym.

Jakie będą Twoje główne obowiązki?

Obsługa Panien Młodych, w tym dobieranie sukni, przymiarki, stylizacja ślubna oraz kontakt telefoniczny i e-mailowy.

Czego oczekujemy?

Pogody ducha. Ciepła. Zwykłej ludzkiej życzliwości. Szukamy osoby, z którą sama chciałabyś spotkać szukając swojej sukienki.

Czy musisz umieć coś szczególnego?

Nie, wszystkiego Cię nauczymy. Doświadczenie w branży odzieżowej będzie perełką w CV.

Czy są jakieś inne wymagania?

  • Jesteś empatyczna, dbasz o innych ludzi
  • Masz własną inicjatywę i umiesz pracować w zespole
  • Gdy słyszysz “problem” nie wpadasz w panikę, tylko zastanawiasz się, jak działać
  • Potrafisz pilnować swoich zadań (nawet jeśli jest ich dużo) i starannie je wykonywać
  • Lubisz porządek wokół siebie i potrafisz o niego zadbać

Czego możesz oczekiwać?

  • Wynagrodzenia w wysokości 4500-5500 zł na rękę na start
  • Prywatnej opieki medycznej
  • Super fajnego zespołu
  • Luźnej atmosfery

To tak w skrócie. Napisz nam parę zdań o sobie, swojej edukacji, poprzednich/obecnych pracach, dyspozycyjności i prześlij swoją fotkę tak, abyśmy mogli Cię lepiej poznać.

Jeżeli dobrnęłaś do końca i nadal brzmi ciekawie - nie czekaj. Aplikuj na rekrutacja@damacouture.pl !

Opiekun klienta B2B

Czy Twoja super moc to język niemiecki?

Lubisz ludzi?

Jesteś pogodna?

Umiesz w obsługę klienta biznesowego?

Co robimy?

Szyjemy suknie ślubne i wysyłamy je do 150 salonów na świecie.

Opieki nad klientami biznesowymi (salonami ślubnymi, głównie w Niemczech), w szczególności kontakt z klientem, odpowiadania na pytania mailowe i telefoniczne, uczestnictwo w targach zagranicznych, wsparcie zespołu logistycznego i produkcyjnego oraz rozwiązywanie problemów dnia codziennego.

Pogody ducha. Ciepła. Zwykłej ludzkiej życzliwości. Szukamy osoby, której sama chciałabyś powierzyć swój problem do rozwiązania.

Język niemiecki na poziomie swobodnej komunikacji. Reszty Cię nauczymy. Język angielski będzie perełką w CV.

  • Umiesz efektywnie pracować przy komputerze oraz potrafisz w relacje między ludzkie

  • Wynagrodzenia w przedziale 4500-5500 zł na rękę na start
  • Domowej atmosfery i rozwoju w jednej z najszybciej rozwijających się marek modowych w branży ślubnej w Polsce

Jeżeli dobrnęłaś do końca i nadal brzmi ciekawie - nie czekaj. Aplikuj na rekrutacja@damacouture.pl